Pdf to powerpoint gezginler

      Comments Off on Pdf to powerpoint gezginler

Sitemizdeki Tüm Programların Virüs Taraması Yapılmıştır! Softland tarafından geliştirilen doPDF aracı pdf to powerpoint gezginler direk pdf dosyasına yazıcıdan çıktı alır gibi çıktı alabilir veya elinizdeki mevcut word, excel, powerpoint, jpg, yazı, fotoğrak resim vb. Softland’ın ücretli yazılımı novaPDF’e göre kısıtlı özeliklerle donatılsada doPDF, 7.

3 versiyonu ile pekçok işimizi ücretsiz karşılayabilmekte. Yazdırmak istediğiniz dosyayı açın ve yazdır kısmından sadece doPDF’i yazıcı olarak seçin sonrasında nereye kayıt yapılacağını seçin ve pdf dosyanız saniyeler içerisinde hazır olsun. PDF dosya hazırlarken kalitesini ve yazıtiplerini gömme özelliğide bulunduran doPDF 7. Oluşturduğunuz dosyaları Adobe Reader 11 ile kolaylıkla açabilir ve okuyabilirsiniz. Bende ofisimde kullanıyorum gayet güzel bir program. Bilgisayarlarımıza, web sayfalarımıza, mobil cihazlarımıza ve daha birçok farklı platformdaki teknolojik aletlerimize sürekli birşeyler kurarız. Bunlardan kimileri para ile satılırken yani ücretli iken kimileride ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Sitemizde herhangi bir şekilde full veya tam sürüm uygulama bulunmamaktadır. Aksine alternatif uygulamaları indirmek için ücretsiz demo versiyonlar veya tamamen ücretsiz dağıtılan sürümlerini sizlerle paylaşıyoruz. Sitemizdeki Tüm Programların Virüs Taraması Yapılmıştır! Softland tarafından geliştirilen doPDF aracı sayesinde direk pdf dosyasına yazıcıdan çıktı alır gibi çıktı alabilir veya elinizdeki mevcut word, excel, powerpoint, jpg, yazı, fotoğrak resim vb.